placeholder

BİZ KİMİZ ?

1981 YILINDA EMİTAŞ ENDÜSTRİYEL MÜHENDİSLİK TİCARET A.Ş. OLARAK DANIŞMANLIK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYETE BAŞLAYAN FİRMAMIZ, ÜLKEMİZİN SANAYİSİNİN GELİŞMESİNDE ÖNEMLİ ROL OYNAYAN KURULUŞLARIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMÜŞTÜR. BUGÜN İSE SİZ DEĞERLİ SANAYİ VE TİCARİ İŞLETMELERE VERDİĞİMİZ HİZMETLERİMİZE, GENEL MÜŞAVİRLİK VE İŞLETMECİLİK LTD. ŞTİ. OLARAK DEVAM ETMEKTEYİZ.

 

Firmamız, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlıkları, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Türk Patent Enstitüsü ile tüm bakanlıklar ve resmi kurumlardaki tüm işlemlerle ilgili belgeler konusunda müşavirlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Müşavirlik konusundaki hizmetlerimiz, almak istediğiniz hizmet için talebiniz ile başlayıp, hizmetinizin uygulanıp, neticelerinin alınıp, sonuçlanmasına kadar geçecek olan tüm evreleri içermektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren kuruluşumuz için; siz değerli müşterilerimiz ve konuklarımızın memnuniyeti önceliklidir. 

Güvenirlilik, gizlilik, tarafsızlık, katma değer sağlama ve sürekli daha iyiye ulaşma yaklaşımlarıyla etik değerlerden taviz vermeden hizmet sunmayı görev olarak benimsemiştir.

  • 1981

    Emitaş Endüstriyel Mühendislik Aş

    OLARAK DANIŞMANLIK VE MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYETE BAŞLAYAN FİRMAMIZ, ÜLKEMİZİN SANAYİSİNİN GELİŞMESİNDE ÖNEMLİ ROL OYNAYAN KURULUŞLARIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMÜŞTÜR

  • 2005

    Genel Müşavirlik

    2005 yılından itibaren Yolculuğumuz Genel Müşavirlik adı altında devam etmiştir.

Hizmetinizdeyiz

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen arayın